Docieplanie Lubań, termowizja Wrocław - EkoBau

Przejdź do treści

Menu główne:

792 635 769   biuro@ekobau.pl
Docieplanie budynków, stropów, dachów, stropodachów. Ocieplanie przy użyciu celulozowych materiałów izolacyjnych.

Docieplanie dachów i stropodachów


docieplanie LubańFirma EkoBau specjalizuje się w usługach związanych z ocieplaniem powstających budynków oraz docieplaniem budynków już użytkowanych lub zamieszkanych, przy wykorzystaniu nowoczesnej metody wdmuchiwania najwyższej jakości materiałów izolacyjnych. Oferujemy również usługi z zakresu badań kamerą termowizyjną na ternie Dolnego Śląska. Termowizja Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec.

Od samego początku naszej działalności kładziemy nacisk na najwyższą jakość wykonania stosując przy tym wysokiej jakości  materiały W obecnych czasach, kiedy to na rynku usług budowlanych coraz trudniej o profesjonalnych wykonawców, takie podejście jest gwarancją niezawodności oraz świadczenia usług na najwyższym poziomie.  

Stale rozszerzamy naszą ofertę i poszerzamy obszar działaności firmy. Obecnie oferujemy usługi z zakresu docieplania i termowizji na ternie Dolnego Śląska. Docieplanie Wrocław , Legnica, Jelenia Góra, Zgorzelec

Niezwykła staranność w wykonywaniu usług oraz doświadczenie zdobyte przy współpracy z renomowanymi zagranicznymi firmami budowlanymi, bez wątpienia stawia nas w czołówce firm specjalizujących się w świadczeniu usług z zakresu ociepleń i dociepleń budynków, i innych budowli.  

Rosnące zainteresowanie, a także zadowolenie Klientów korzystających z usług naszej firmy, stanowi siłę napędową naszego dynamicznego rozwoju. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, w ramach wykonywanych usług oferujemy także przeprowadzenie badania strat ciepła kamerą termowizyjną i w oparciu o uzyskane dane, stworzenie optymalnej propozycji ocieplenia miejsca zamieszkania.

Dostawcą materiałów używanych przy wykonywaniu usług jest firma Dämmstatt W.E.R.F. GmbH - część Grupy Isofloc, producent jednego z najlepszych w Europie celulozowych materiałów termoizolacyjnych. Współpracujemy również w tym zakresie z firmą DEROWERK (www.derowerk.pl) wyłącznym przedstawicielem Grupy Isofloc w Polsce.

Wszystko to sprawia, że możemy zaoferować Państwu zarówno usługi, jak i materiały dociepleniowe najwyższej jakości, poświadczone stosowną gwarancją.
EkoBau na Dolnym Śląsku : termowizja i docieplanie Wrocław, Lubań, Zgorzelec, Bolesławiec, Jelenia Góra, Legnica.
Realizacja  Mediaskot.pl

Docieplanie Zgorzelec
Docieplenia Ekobau - google+
Mapka - EkoBau docieplanie
Facebook - EkoBau.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego